Blog

HOW SHOULD THE PROFESSIONAL WEB SITE BE?

PROFESYONEL WEB SİTESİ NASIL OLMALI?

Profesyonel bir websitesi herşeyden önce iyi bir tasarıma ve güçlü bir altyapıya sahip olmalıdır. Tek başına tasarımın ya da altyapının iyi olması yetmez, bu ikisinin birlikte olması gerekmektedir. İyi bir tasarıma sahip ancak zayıf bir altyapıya sahip bir site görsel olarak müşterilerinizi tatmin etse de sitede yaşanan altyapı problemleri bir anda işin rengini değiştirebilir. Ziyaretçileriniz sitenizi dolaşırken sayfanızda donmalar ya da yavaşlamalar olduğunu düşünün, bu durumda ziyaretçileriniz sitenizi terk edebilir ve bu da sizi potansiyel bir müşterinizden edebilir. Sonuç olarak para kaybedersiniz daha da önemlisi prestijiniz sarsılır.
WHAT IS THE IMPORTANCE OF A WEB SITE ?

WEB SİTESİNİN ÖNEMİ NEDİR?

Web sitesi olan ve olmayan iki firmayı ele almış olduğumuzda, web sitesi sahibi diğer firmaya oranla her zaman ticaretinde daha başarılı olacaktır. Çünkü teşhir etmiş olduğu ürünler internet ortamında daha çok rağbet görecek ve müşterileri kendisine çekmeye başlayacaktır.
Web Sitesinin Önemi
ALEXA TOOLBAR FOR THE MOST REALISTIC DATA

en gerçekçi veriler için alexa toolbar

Web ölçümleme ve SEO aracı olan alexa toolbar, yoğun olarak ziyaretçi alan sitelerin ülkede ve dünyada kaçıncı olduğunu direk olarak gösteren bir internet sitesidir. Son günlerin en popüler sitesi olan alexa toolbar uygulaması web tarayıcısına ek hizmet olarak gelir. Webmasterlar tarafından yakından takip edilen alexa traffic rank, tekil ve çoğul ziyaretçi sayısından hemen çıkma oranı ve sitede geçirilen süreye, toplam sayfa görüntüleme, alexa backlink sayısı, olumlu yorumların sayısı ve oranından arama motorundaki kalitesi ve ziyaretçilerin hangi siteden geldiğine kadar birçok bilgiye ulaşabileceğiniz bir uygulamadır. SEO açısından önemli bir etken olan Alexa'yı kullanarak rekabet gücünüzü arttırın.